Siyah Labrador Yavru | Labrador Retriever Turkey | Yavru Labrador Çiftliği

Siyah Labrador Yavru

Siyah Labrador Yavru

Siyah Labrador Yavru

Labrador Rertriever Yavrularımız sizlerin beğenisine sunulmuştur. Irkının Engüzel örnekelerinden olan anne babalardan dünyaya gelen labrador yavrularımız ırk garantili olarak sizlere teslim edilmektedir.

Siyah Labrador ırkının en has rengi olarak bütün labrador üreticileri tarafından belirlenmektedir. Sİyah bu ırkın ilk çıkış rengi olması ile birlikte halen genetik aktarımının en iyi şekilde geçen rengi olmduğu zannedilmektedir.

 

Siyah Labrador Retriever

Özellikle yurt dışında evde beslenmek üzeri seçilen köpeklerin başında gelmektedir. insana verdiği hizmet ile bilinen Siyah labrador evde aile birlikte yaşama standartlarına çok çabuk ayak uyduran bir köpektir.

Sizlerin gözlerin içine bakarak sizin verdiğiniz komutları ve sizin istekleriniz yapmak isteyen bir ırktır. O kadar sahibine bağlı ve sahibinin hareketlerine ayak uyduran bir köpektir bildiğiniz üzere Kör köpeği olarak kullanılan tek köpektir.

– Çoğu kez Golden Retriever ile akraba olduğu düşünülen Labradorlar’ın Golden ile hiç bir alakası yoktur. Rus köpeği ırkından gelen ve İngilterede türetilen Golden’e karşın, Labradorlar Kanada’nın NewFoundland (Labrador denizi) bölgesinde üretilmiştir.

– Labradorların atası Saint John’s Dog diye bilinen bir su köpeğidir. Nesli tükenmiştir.

- Labradorun ilk üretilen rengi siyahtır. zamanında dünyaya gelen sarı yavruları ötenazi ile uyutulmuştur.

 

Sizlerde Atalarının rengini taşıyan siyah labrador yavrusu almak istiyorsanız bizler ile iletişime geçiniz.

 

WhatsApp İletişim