Secereli Beyaz Labrador Retriever | Labrador Retriever Turkey | Yavru Labrador Çiftliği

Secereli Beyaz Labrador Retriever

Secereli Beyaz Labrador Retriever

Labrador Retriever Irkının En açık rengi olan beyaz labrador retriever yavrularımız sizler için çiftliğimizde üretilmekte veya yurtdışından  sipariş üzerine getirilmektedir.

 

Beyaz Labrador daha fazla ukrayna tarafında bulunmaktadır. Ukrayna Tarafında labrador retriever ırkının en sevilen rengi ve en değerli rengidir. tam bem beyaz olmamakla birlikte çok ufak sarılıklar bulunma ihitimalide vardır. Özellikle kulaklarının ucunda bulunan sarılıklar bulunmaktadır.

 

Çiftliğimizde Ukraynadan gelen damızlık köpeklerimizden doğum yapan beyaz labrador Yavrularımızın yanında çiftliğimizde bulunmadığı zamanlarda ise ukraynadan secereli olarak gelmektedir. Ukrayna secereli veya sizlerin isteği üzerine export secereli olarak getirilmektedir.

Kaliteli Beyaz Labrador İçin

Labrador Retriever Turkey

İRTİBAT : 05435865500

Yavru Beyaz Labrador

 

 

Evinize alacağınız labradorunuzu almaya karar vermeniz gerçekten çok güzel. Size bu konuda yardımcı olacak en iyi yerde olduğunuzu unutmayınız.

Labrador retriever ırkı çok akıllı ve kurnaz bir ırktır. Evinizin neşesini üst seviyeye çekecek mükemmel bir dosttur. Labradorunuzun bakımı hakkında bulabileceğiniz en detaylı bilgiler yavru labrador bakımı yazımızda bulunmaktadır. Labradorumuzu evimize aldığımız andan itibaren köpeğinizin eğitimi başmaktadır. Eğitim için  yavru labrador eğitimi yazımızı okuyabilirsiniz.

Beyaz Labrador

Yavrunuza evinizde bakacaksanız evinizde yaşayabileceğiniz en büyük sorun tuvalet eğitimi sorunudur. Yavru labradorunuz tuvalet eğitimi vermenin en kolay yolu sizler için derlediğimiz yavru labrador tuvalet eğitimi ile alakalı  yazımızı okuyabilirsiniz.

Bir Labrador Aldığınız zaman en dikkat etmeniz gereken şey labradurunuzun beslenmesidir. Mükemmel obez olan bu ırk verdiğiniz herşeyi mükemmel bir iştahla yemesi ile bilinmektedir. Labradorunuzun Beslenmesi hakkında bilmeniz gereken bütün herşey yavru labrador bakımı hakkında olan yazımızda Bulabilirsiniz.

Teşekkürler

WhatsApp İletişim