Satılık Secereli Labrador Yavru | Labrador Retriever Turkey | Yavru Labrador Çiftliği

Satılık Secereli Labrador Yavru

Satılık Secereli Labrador Yavru

Satılık Secereli Labrador Yavru

Yurt dışından uzun araştırmalar sonucunda çiftliğimiz bünyesine katmış olduğumuz FCI secereli labrador retriever damızlık köpeklerimizin eşlşeşmesinden dünyaya gelen Türkiyede FCI çatısı altında tek Sorumlu kuruluş olan Köpek Irkları Kinoloji Federeasyonu Evrakları ile teslim ettiğimiz Yavrularımızdır.

Secereli bir labrador neden tercih edilmelidir ? 

Secere bir köpeğin geçmişi hakkında sizlere bilgi veren bir evraktır. Anne baba dedelerinin biligilerini bizlere göstermesinin yanında herhangi bir akraba eşleşmesinden doğacak olan sorunlu yavrulamayı engeller. 

 

Secereli LabradorBunun yanısıra ülkemizde olmamasına rağmen yurt dışında ileri seviyede üretim yapan üreticiler köpeklerin kalıtsal rahatsızlıkları taşımadığını gösteren testler yapmaktadır.

Kalça Testleri
Göz Testleri 
degenerative myelopathy ( Kas Sistemi ) Testleri

Genetik Cücelik Testleri

Gibi türkiyede olmayan çoğu kalitsal rahatsızlıkların testlerini yetişkin köpeklere yaparak yavru alınmaktadr. 

secereli yavru labrador

Sizlerde alacağınız köpeğinizin seceresini sadece bir soy belgesi olarak görmkten ziyade, alacağınız yavrunuzun ataları hakkında sizlere bilgi veren bir evrak olduğunu bilmeniz gerekmektedir.

Türkiyde secere diye sunulan farklı federasyonlardan bir sürü evrak sunulmaktadır. Dünyada geçerli olan FCI çatısı altında türkiyede tek resmi merci Köpek Irkları Kinoloji federasyonudur

Dünyada önde gelen üreticilerin kabul etmediği ve sadece bir kağıt parçası oarak gördüğü diğer Secere çıkartan Federasyonların secerelerini bizlerde kabul etmemektedeyiz.

Alacak Olduğunuz Yavrunuzun sizlere verilen seceresini araştırmak , sizlere verilen secerenin hangi federasyona bağlı olduğunu araştrımak ve bu federasyonların dünyadaki geçerliliklerini öğrenmek sizlerin görevidir.

Labrador Retriever Turkey üretim çiftliği olarak bizler Köpek Irkları Kinoloji Federasyonuna Bağlı Olarak FCI secereli Labrador Yetiştirmekteyiz.


WhatsApp İletişim