Safkan Labrador, Labrador Kırması Nasıl Anlaşılır | Labrador Retriever Turkey | Yavru Labrador Çiftliği

Safkan Labrador, Labrador Kırması Nasıl Anlaşılır

Safkan Labrador, Labrador Kırması Nasıl Anlaşılır

Safkan Labrador, Labrador Kırması Nasıl Anlaşılır

Safkan Labrador, Labrador Kırması Nasıl Anlaşılır ?

Labrador ırkının safkan veya kırma olduğunu yavrular küçük iken çok rahat bir şekilde anlayamazsınız.

Çünkü labradorun en kötü yanı yavru iken standart bir köpek görüntüsüne benzemesidir. Tabiki secereli bir labrador kesinlikle kendini yavru iken bile belli etmektedir ama secereli olmayan bir labrador yavrusunu anlamanız o kadar basit olmayacaktır.

Bazı belirgin olmaması gereken özellikleri silzer ile paylaşabiliriz. Labrador Retriever ırkı tek renktir. iki renk hiçbir zaman olamaz. göğsünde olan küçük beyazlıklar kabul edilebilir ama kesinlikle kuyrukta, burunda veya patilerde beyazlık olmaz. 

Çok kısa tüylü değildir. çift katman tüy yapısı olduğu için dışarıdan gözüken tüy yapısı ne uzun ne çok kısadır. (bir golden retriever gibi çok uzun değil, bir cane corso gibi çok kısa değildir. Tüy yapısı düzdür ve kıvırcık olanlar kabul edilemez.

Kuyrukları genelde düz ve kalındır. ufak eğim kabul edilsede kesinlikle kıvrık kuyruk yoktur. 

Görsel olarak olan farklardan ziyade Karakter olarak labrador retriever çok zeki bir köpektir. Hiç bir kırma köpek labrador zekasına yetişemez. Labrador retriever ırkı kesinlikle ısırma eğilimi göstermez çocuğuna veya bir misafirine kesinlikle saldırganlık eğilimi göstermez. 

Alacağınız bir köpeği iyi araştırarak secereli bir yavru almanızı tavsiye ederiz. Secereli bir labrador retriever yavruda bu soruların hiçbirini sormazsınız. Alacağınız tescilli safkan bir köpektir.

Labrador retriever ırkına değer veren bu ırkın özelliklerini iyi bilen bizler gibi bu ırka yatırım yapmış ırka hakim kişilerden yavru almanızı öneririz. Yoksa Alacağınız labradorunuz tip olarak bu ırkı anımsatsa da labrador özellikleri ni kesinlikle taşımayacaktır.

Bizler labrador retriever ırkına yaptığımız hizmetleri sitemizden paylaşıyoruz. Irka hakim olarak sizlere en kaliteli en iyi yavruları getiriyoruz veya üretiyoruz.

Labrador Retriever Turkey